תפריט ☰
lovemynokia.com בלוג מאמרים

אוננות: דרך בריאה לחקור את הבריאות המינית שלך

אוננות: דרך בריאה לחקור את הבריאות המינית שלך

430 מילים

www.belembassy.co.il – אתר מומלץ
המילה אוננות מביאה לעיתים קרובות לשיחה לא נוחה, בין אנשים מכל המינים והגילאים. לעתים קרובות מלווה קצת מבוכה ומבוכה, למרות שזה משהו שכמעט כולם עושים. זה נקרא "עינוג עצמי", הוא טבעי לחלוטין וזה משהו שצריך לחבק ולחגוג. אוננות היא דרך בריאה לחקור את המיניות שלך, להקל על הלחץ ולשפר את הבריאות הנפשית והפיזית שלך.

אוננות היא גירוי ידני של איברי המין, ולעתים קרובות גורמת לרמות מיניות של הנאה ולפעמים אפילו אורגזמה. זה יכול לכלול מגע, לחיצה, שפשוף, חיטוט, או כל צורה אחרת של גירוי המוחל על כל חלק של איבר המין של הגוף. אוננות נחשבת בטוחה לחלוטין, בתנאי שהיא נעשית בצורה מתאימה שאינה גורמת נזק פיזי או סיכון לזיהום פוטנציאלי.

אוננות הייתה חלק מקובל בחיי האדם במשך מאות שנים, אולם בחברות מסוימות היא נתפסת כטאבו. זה היה נושא להרבה ביקורת ובושה, מחשש שאוננות עלולה להוביל להתמכרות מינית, אובדן שליטה ומצבים רפואיים פוטנציאליים. אין דבר רחוק יותר מהאמת. למעשה, מחקרים מצביעים על כך שאוננות היא דרך בריאה לחקור את המיניות של האדם, להקל על הלחץ ולשפר את הבריאות הנפשית והפיזית.

ישנם יתרונות רבים לאוננות. אחד היתרונות הגדולים ביותר הוא שזה מאפשר לך לחקור את הגוף שלך, להבין את נקודות ההנאה המיניות שלך, ולהיות מגורה מבלי להסתמך על שותף או ממריצים חיצוניים אחרים. גילוי עצמי יכול להיות כלי רב עוצמה כדי לעזור לאנשים להיות פתוחים יותר לצרכים ולרצונות המיניים שלהם, כמו גם להבין מה אנשים אחרים עשויים להזדקק להם במהלך מפגש מיני. אוננות מועילה במיוחד למי שמנווט בדינמיקה חדשה של מערכות יחסים כגון הבדלי גיל, נטיות מיניות שונות או רמה שונה של ניסיון מיני.

בנוסף ליתרונות הפסיכולוגיים שלה, יש גם ראיות לכך שלאוננות יש גם יתרונות בריאותיים פיזיים. אוננות רגילה משחררת אנדורפינים לגוף, מה שמרים את מצב הרוח ומשחרר מתחים. זה יכול גם לעזור להקל על כאבי מחזור ואפילו כאבי ראש. זה יכול להיות בעל השפעה חיובית על השינה, מה שהופך אותו קל יותר להשיג מנוחת לילה טובה. זה יכול גם לספק הקלה ממתח השרירים ולסלק רעלים מהגוף.

כמו בכל דבר אחר, מתינות היא המפתח כשמדובר באוננות. אין להשתמש בו כתחליף לפעילות מינית ממשית עם בן זוג. יותר מדי אוננות יכולה להוביל לחוסר רגישות, מה שעלול להוביל לחוסר שביעות רצון בחיי המין שלך. כמו כן, חשוב לנקוט באמצעי זהירות בעת אוננות, כגון הקפדה לנקות את הידיים מכל חיידק לפני שמתחילים. שימוש בשמנים או בשמנים יכול לעזור להפוך את האוננות לחלקה ומהנה יותר.

אוננות יכולה להיות חלק חשוב מחיי מין בריאים. זוהי דרך יעילה לחקור את הגוף שלך, להבין את נקודות ההנאה שלך ואת הרצונות, והוא יכול לספק הקלה מן הלחץ הפיזי והנפשי. אימוץ וחקירת המיניות של האדם הוא לא משהו להתבייש בו, ואוננות יכולה להיות דרך מצוינת לעשות זאת.

lovemynokia.com בלוג מאמרים כתבות נוספות

היתרונות והיתרונות של בעלות על רכב

היתרונות והיתרונות של בעלות על רכב

מכוניות היו מצרך בסיסי באורח החיים של אנשים ברחבי העולם במשך דורות. מאז המצאת המכונית הראשונה, הם הפכו ממותרות לצורך עבור אנשים רבים, מה שמאפשר…

לחיות בלהט הרגע: תל אביב, ישראל

לחיות בלהט הרגע: תל אביב, ישראל

תל אביב היא עיר שוקקת ותוססת לחוף הים התיכון בישראל. כעיר השנייה המאוכלסת ביותר במדינה, תל אביב בולטת בחיי הלילה התוססים שלה, אורח חיים חוף…

עבודת מין: הבנת היתרונות והחסרונות של מקצוע שנוי במחלוקת

עבודת מין: הבנת היתרונות והחסרונות של מקצוע שנוי במחלוקת

אין להכחיש כי עבודת מין ומקצוע הזונות שנויים מאוד במחלוקת. במשך מאות שנים התנהלו ויכוחים מוסריים סביב הסיבות לעיסוק בעבודת מין, והסיכונים הפוטנציאליים הנלווים לפרקטיקות…