תפריט ☰
lovemynokia.com בלוג מאמרים

האישה שהביאה צבע למשחקי המונדיאל

האישה שהביאה צבע למשחקי המונדיאל

308 מילים

משחקי המונדיאל הסתיימו, ולצד ההישגים של נבחרת מרוקו, ישנם עוד כמה דברים שנזכור מהמונדיאל הזה. וככל הנראה אלו לא יהיו אלפי הפועלים עלומי השם שנהרגו במהלך עבודות הבנייה של האצטדיונים, וכל החשדות לשחיתות של ממשלת קטאר מול פיפה והאיחוד האירופי.
יש מישהי מיוחדת שאותה לא נשכח, והיא הביאה הרבה צבע למונדיאל (בעיקר צבע אדום), ואנו מדברים על איוונה נול. הדוגמנית וכוכבת האינסטגרם שהפכה לאחד מסמלי המונדיאל המפתיעים. כנראה שההישגים שלה גדולים מההישגים של נבחרת קרואטיה שאותה היא אוהדת.

איוונה נול זכתה בצדק בתואר ”האוהדת הסקסית ביותר של המונדיאל“. היא גנבה את ההצדקה בכל משחק שבו נבחרת קרואטיה שיחקה. ובכל מקום שהופיעה עדשות המצלמה כוונה לעברה. אין ספק שלבחורה נתוני גוף מרשימים, משהו בסגנון שאנו בדרך כלל רגילים לראות בדירות דיסקרטיות בחיפה, אך פחות באצטדיוני הכדורגל. ובטח שלא במדינה ערבית שמרנית כמו קטאר.

אז אמנם קואטיה חטפה נוק אאוט של 3-0 מארגנטינה, אבל בזכות איוונה נול קרואטיה רשמה לעצמה ניצחון בתודעה העולמית. איוונה נול קיבלה את הפרסום כאשר זכתה בתואר מיס קרואטיה ומאז חשבון האינטסגרם שלה מאוד פופולרי. אך המונדיאל ללא ספק העלה את הפופולריות שלה ויש לה כבר 3.2 מיליון עוקבים, לפחות ברגע כתיבת שורות אלו. מספר העוקבים ממשיך לעלות מרגע לרגע. רק בשבוע האחרון של המונדיאל הוא גדל בלמעלה משמונה מאות אלף עוקבים חדשים.

לבושה הפרובוקטיבי, בצבעי אדום ולבן תמיד, בתוספת הפוזות למצלמה, משכו לא רק את שתומת לבם של הגברים. גם הרשויות בקטאר הבחינו בכוכבת הפרובוקטיבית (להגדרתם), וזה לא ממש מצא חן בעיניהם. אך בשל תשומת הלב הלאומית הם נאלצו לנשוך שפתיים ופשוט להבליג, ואיוונה מצידה הצהירה שהיא לא פוגעת באף אחד. אך כנראה שהמשחק האחרון כבר היה יותר מידי עבורם והיא הורחקה מהאצדטיון – מה שהביא לה עוד פרסום.
בכל משחק שהופיעה, הגברים מייד נעמדו בתור על מנת להצטלם איתה. ועל פי הדיווחים הגברים הקטארים הוזהרו שלא לעשות זאת ואף מאבטחים מנעו מהם להתקרב אליה. עכשיו מעניין יהיה לראות איך היא תמנף את הפופולריות.

lovemynokia.com בלוג מאמרים כתבות נוספות

בעיות במערכות יחסים

בעיות במערכות יחסים

מה הבעיה במערכות יחסים מדוע כל כך הרבה נישואים ומערכות יחסים אחרות נכשלות? הבעיה במערכות יחסים היא שהם דורשים מאמץ משני הצדדים כדי לשמור עליהם.…

כמה יעדים שיחממו לכם את החורף

כמה יעדים שיחממו לכם את החורף

  החורף עבור חלקנו הוא עונה מבאסת. אנחנו יודעים שלא כולם חושבים ככה, ואנחנו יודעים שלכל עונה יש את היתרונות והחסרונות שלה. אבל אם אתם…

כיצד ניתן למקסם את העונג בזמן הסקס

כיצד ניתן למקסם את העונג בזמן הסקס

כולנו אוהבים מגע, וזהו המפתח לעונג בעת קיום יחסי מין. אך הבעיה שהראש שלנו לפעמים עסוק בדברים אחרים, ופחות מידי קשוב לאותן תחושות של מגע.…