תפריט ☰
lovemynokia.com בלוג מאמרים

הקפה שלכם והסקס שלכם

הקפה שלכם והסקס שלכם

300 מילים

כולנו עושים סקס, חושבים על סקס וחולמים על סקס. וכולנו גם שותים קפה, כמעט כולנו אך באמת רק מעטים אינם שותים קפה. יש כאלו שעושים זאת מידי פעם ויש כאלו שאינם יכולים להתחיל את היום בלי כוס הקפה שלהם. ויש גם את אלו שכל שעה צריכים כוס קפה.

יש יתרונות לשתיית קפה, אבל כמו תמיד הכל צריך להיות במידה הנכונה. זכרו שגם יותר מידי קפה זה לא טוב. אבל כמות מדודה של קפה, בהחלט יכולה לעזור לכם בצורות שונות. ולמעשה יש לה גם השפעות חיוביות על חיי המין שלכם.

השפעות הקפה על חיי המין

  1. קפה מחזק את הליבידו אצל הנשים – מחקר שבוצע באוניברסיטת טקסס בדק כיצד קפאין משפיע על רמת העוררות המינית אצל הנשים. המחקר בדק את העוררות המינית באמצעות גירוי מעורר, לפני ואחרי שתיית קפה. הקפה הוא אמנם לא גורם הגירוי, אך לאחר שתיית הקפה נצפו תגובות חזקות יותר.
  2. קפה יכול לעזור בבעיות זקפה – גברים רבים סובלים מבעיות זקפה. בעיות הזקפה יכולות לבוא לידי ביטוי בצורות שונות, וגם להיות תוצאה של גורמים שונים. מסתבר שקפאין יכול לעזור בצורות שונות. ראשית כל הזקפה קשורה לזרימת הדם, וכאן כבר הקפאין מעניק סיוע. שנית הקפאין מסייע להגביר את רמת הטסטוסטרון, דבר התורם לעוררות המינית.
  3. קפה מסייע לפעילות גופנית – אלו מכם המתאמנים במכון, בוודאי נוהגים לשתות קפה חזק לפני האימון. זה ידוע כי הקפה משפר את הביצועים. גם הסקס הוא למעשה פעילות גופנית וגם כאן תוכלו ליהנות מאותן התועלות בדיוק.
  4. קפה מפחית סטרס – אם יש משהו שפוגע בסקס ובכלל בבריאות שלכם זה הסטרס. מחקרים מראים כי הקפה מסייע במניעת סטרס כרוני ואפילו מונע מאנשים להיכנס לדיכאון. אך כמובן שהכול במידה, גם יותר מידי קפה זה לא טוב.

הדברים הללו מגובים במחקרים מדעיים. אמנם קפה הוא אינו תחליף לויאגרה, אך בהחלט כוס קפה לפני בילוי בדירות דיסקרטיות בחיפה יכולה לתרום לכם בצורות שונות. אנשים פעילים מינית בהחלט נעזרים בקפה על מנת ליהנות מחיי מין טובים ומספקים.

lovemynokia.com בלוג מאמרים כתבות נוספות

חינוך מיני: הבנת היתרונות, האתגרים ומתי זה צריך להתחיל

חינוך מיני: הבנת היתרונות, האתגרים ומתי זה צריך להתחיל

חינוך מיני צריך להיות חלק מקיף ועקבי בכל תוכנית לימודים בבית הספר. זה צריך לספק לתלמידים מידע מדויק וכנה לא רק על מיניות, אלא גם…

פנטזיות ארוטיות: חקירת הרצונות שלך כדי לשפר את היחסים האינטימיים

פנטזיות ארוטיות: חקירת הרצונות שלך כדי לשפר את היחסים האינטימיים

לרבים מאיתנו היו רצונות ופנטזיות סודיות לחקור את מעמקי החושניות שלנו. פנטזיות ארוטיות יכולות להיות דרך רבת עוצמה להרחיב את החוויות המיניות שלנו ולהבין טוב…

כיצד לרפא בעיות זיקפה: טיפים, טיפולים ופתרונות

כיצד לרפא בעיות זיקפה: טיפים, טיפולים ופתרונות

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שכיח להפליא. זה משפיע על יותר מ -100 מיליון גברים ברחבי העולם, ולעתים קרובות מתרחשת אצל אנשים מעל…