תפריט ☰
lovemynokia.com בלוג מאמרים

כיצד ניתן למקסם את העונג בזמן הסקס

כיצד ניתן למקסם את העונג בזמן הסקס

310 מילים

כולנו אוהבים מגע, וזהו המפתח לעונג בעת קיום יחסי מין. אך הבעיה שהראש שלנו לפעמים עסוק בדברים אחרים, ופחות מידי קשוב לאותן תחושות של מגע. על מנת למקסם את ההנאה, אנו זקוקים לתודעת עונג.
אנו רוצים להגיע לאורגזמה, ולגרום לבת הזוג להגיע לאורגזמה, ולכן אנו מתרכזים יותר מידי בפרטים טכניים. עלינו להבין כי האורגזמה היא תופעת לוואי תגובתית לעונג. במקום לחשוב על ביצועים, אתם צריכים להיות מודעים לעונג, הגוף כבר יגמול לכם באורגזמה.

היכן מתחילה הבעיה

כאשר אנו נכנסים למיטה, באופן מפתיע איננו מודעים לתחושות העונג הנובעות מהמגע. במקום להיות נוכחים ברגע, אנו מחליפים זאת בציפיות ומחשבות שונות הקשורות לביצועים שלנו, ואיך להרשים את הצד השני. ובאותה הנשימה נוכל להגיד שזהו יכול להיות גם מקור התסכול. ואפילו יותר גרוע, אנו עשויים לחשוב על דברים שממש לא קשורים לזמן והמקום, כמו הלחץ בעבודה או החשש שהשכנים ישמעו. ואם כך, אז מה הפלא שכל כך הרבה גברים ונשים אינם מצליחים לחוות אורגזמה בחיי המין שלהם.

ועבור הגברים נוסיף שאלו הם בדיוק הדברים הפוגעים ביכולת להשיג זקפה. גם כאן כדאי לכם להבין כי הזקפה היא לא יותר מאשר תופעת הלוואי של העונג.

איך לעשות את זה נכון

אז איך נהיה מודעים וכיצד נשים את המיקוד שלנו במקום הנכון? וכו, אלינו לזכור כי הגוף אוהב מגע. בגוף ישנם הרבה אזורים האוהבים גירוי, לא רק אברי המין. אנו עושים זאת באופן טבעי, אבל איננו מרוכזים בתחושות העונג העולות ברגעים הללו. אנו כל הזמן חושבים על הצעד הבא.

התודעה שלכם קולטת הרבה משתנים מהסביבה, אך אין לה את היכולת להתמודד עם כולם. התודעה יכולה לקלוט רק את מה שנמצא במרכז תשומת הלב שלכם. לכן עליכם להחליט האם לשים את תשומת הלב על חרדות הביצוע או דאגות אחרות, או האם לנסות לרכז אותה בכמה מדהים מרגיש המגע ההדדי?

כמו תמיד ההתחלות יכולות להיות קשות, אבל אימון משיג תוצאות. לא משנה אם אתם עושים זאת עם בת הזוג, או בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז, פשוט שימו לב לתחושות. התמקדו בתחושה המגרה שאתם מקבלים .

lovemynokia.com בלוג מאמרים כתבות נוספות

חינוך מיני: הבנת היתרונות, האתגרים ומתי זה צריך להתחיל

חינוך מיני: הבנת היתרונות, האתגרים ומתי זה צריך להתחיל

חינוך מיני צריך להיות חלק מקיף ועקבי בכל תוכנית לימודים בבית הספר. זה צריך לספק לתלמידים מידע מדויק וכנה לא רק על מיניות, אלא גם…

פנטזיות ארוטיות: חקירת הרצונות שלך כדי לשפר את היחסים האינטימיים

פנטזיות ארוטיות: חקירת הרצונות שלך כדי לשפר את היחסים האינטימיים

לרבים מאיתנו היו רצונות ופנטזיות סודיות לחקור את מעמקי החושניות שלנו. פנטזיות ארוטיות יכולות להיות דרך רבת עוצמה להרחיב את החוויות המיניות שלנו ולהבין טוב…

כיצד לרפא בעיות זיקפה: טיפים, טיפולים ופתרונות

כיצד לרפא בעיות זיקפה: טיפים, טיפולים ופתרונות

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב שכיח להפליא. זה משפיע על יותר מ -100 מיליון גברים ברחבי העולם, ולעתים קרובות מתרחשת אצל אנשים מעל…