תפריט ☰
lovemynokia.com בלוג מאמרים

סקס מזדמן: מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה מתחבר

סקס מזדמן: מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה מתחבר

374 מילים

סטוצים, חברים עם הטבות, או משהו בין לבין – סקס מזדמן יכול להיות מגוון של דברים שונים לאנשים שונים. השאלה אם סקס מזדמן מתאים לך או לא תלויה לחלוטין בבחירה אישית, אך חשוב להיות מודע לכל הסיכונים והשיקולים הפוטנציאליים שמגיעים עם עיסוק במין מזדמן. במאמר זה נספק טיפים ועצות כיצד לקיים יחסי מין מזדמנים בצורה אחראית.

מהו בדיוק סקס מזדמן?

ההגדרה של "סקס מזדמן" היא לעתים קרובות סובייקטיבית ויכולה לנוע בין כל דבר, החל מסטוץ של לילה אחד ועד לפרטנרים מסודרים לדחיית סיפוקים. עם זאת, באופן כללי, סקס מזדמן מוגדר כפעילות מינית ללא כל סוג של התקשרות רגשית וללא כל מחויבות למערכת יחסים עתידית כלשהי. סקס מזדמן, המכונה לעתים "סטוץ", מתרחש בדרך כלל בין שני אנשים שאינם במערכת יחסים. הפעילות יכולה להיות פיזית או לא פיזית, מתרחשת באופן אישי או מקוון, ואין ציפייה לביצועים חוזרים.

מה לקחת בחשבון לפני קיום יחסי מין מזדמנים

למין מזדמן יש גם יתרונות וגם סיכונים. חשוב לדון בהם עם עצמך ועם בן זוגך לפני כל מפגש מיני.

בטיחות

ההיבט הראשון במעלה שיש לקחת בחשבון הוא בטיחות. לא משנה כמה טוב אתה מכיר את האדם או כמה בטוח אתה מרגיש, זה חיוני לתרגל מין בטוח. הקפד להסכים על הגנה לפני ביצוע פעילויות מיניות ולדעת את הסיכון למחלות והריון. אם אינך יודע מה מצב מחלת המין של בן זוגך המיני, שקול להשתמש בקונדום להגנה נוספת.

בריאות הנפש

גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא בריאות הנפש. לעיסוק במין מזדמן יכולות להיות השפעות פסיכולוגיות כגון הערכה עצמית נמוכה, ירידה בתחושת הערך העצמי, חרדה ואשמה. חשוב לשקול ולדון בהשלכות אלה עם בן הזוג הפוטנציאלי שלך.

הציפיות

לפני שתמשיך במין מזדמן, שקול את הציפיות שלך מהחוויה ושוחח עליהן עם בן / בת הזוג שלך. האם אתה רוצה לשמור על אנונימיות מוחלטת? האם יופיעו רגשות כלשהם של היאחזות? האם יהיה מעקב? הגדרת ציפיות וגבולות ברורים מראש עוזרת לוודא שכולם מתואמים.

תקשורת

ninogirls.com – פורטל מומלץ
שיחה עם בן הזוג שלך מראש היא חיונית. הקפידו לדבר על כל מגבלה פיזית, מצבים רפואיים, חוויות עבר או כל נושא אחר שעשוי להיות רלוונטי. חשוב להיות כנים לגבי מה שאתם רוצים ומה הציפיות שלכם, כך שכולם יהיו באותו עמוד.

מסקנה

השאלה אם סקס מזדמן מתאים לך או לא נתונה לחלוטין לבחירה אישית. עם זאת, אם בכל זאת החלטתם לקיים יחסי מין מזדמנים, חשוב לוודא שכל הצדדים המעורבים נמצאים באותו עמוד, לתרגל מין בטוח ולהיות כנים עם עצמכם לגבי הסיכונים וההשלכות הפוטנציאליים.

lovemynokia.com בלוג מאמרים כתבות נוספות

מוזיקה: שפה על-זמנית ואוניברסלית

מוזיקה: שפה על-זמנית ואוניברסלית

מתרבויות עתיקות ועד לחברות מודרניות, מוזיקה תמיד הייתה חלק בלתי נפרד מהתרבות האנושית. זוהי צורה של ביטוי יצירתי שמתעלה על מחסומי שפה ומחבר בין אנשים…

גלו את פנינה נסתרת של ישראל: לחקור את העיר התוססת בת ים

גלו את פנינה נסתרת של ישראל: לחקור את העיר התוססת בת ים

כשאנשים חושבים על ישראל, הם לרוב מדמיינים את הנוף העירוני השוקק של תל אביב או את האתרים ההיסטוריים של ירושלים. אבל יש עיר פחות מוכרת,…

פענוח עולם ההיכרויות באינטרנט: מבט מעמיק על אתרי הכרויות והשפעתם על מערכות יחסים מודרניות

פענוח עולם ההיכרויות באינטרנט: מבט מעמיק על אתרי הכרויות והשפעתם על מערכות יחסים מודרניות

מושג ההיכרויות השתנה באופן דרסטי בעידן הדיגיטלי. חלפו הימים של מפגש עם בן זוג פוטנציאלי דרך חברים או באירוע חברתי. עכשיו, עם רק כמה החלקות…